Szanowni Internauci
zapraszamy do stowarzyszenia obywatelskiego: STOP politykierstwu

Organizujemy się nie dla kariery czy pieniędzy. Wasza deklaracja przystąpienia do grupy założycielskiej Stowarzyszenia oznaczać będzie, że sprawy naszej ojczyzny nie są Wam obojętne. Mamy nadzieję, że wspólnie zmienimy reguły gry na naszej scenie politycznej. Przyjęliśmy, że jedynym celem jest spowodowanie nowelizacji polskiego prawa:
  • O referendach na wzór prawa stosowanego w Szwajcarii
  • O ordynacji wyborczej na wzór prawa stosowanego w Wielkiej Brytanii i USA
Tylko tyle i aż tyle.

Cel jest wielki. Aby go osiągnąć musimy się zjednoczyć ponad podziałami. Nasze stowarzyszenie musi być otwarte dla wszystkich. Nie ważne skąd przychodzisz. Nie ważne jaki jest Twój stosunek do religii. Nie ważne jakie są Twoje aktualne sympatie polityczne. Nie ważne ile masz lat i jakie masz wykształcenie, etc. Wszyscy jesteśmy równi i chcemy by  Polakom żyło się lepiej.Każdy z nas ma najrozmaitsze recepty na naprawę naszej Najjaśniejszej. Spróbujemy je realizować gdy inicjatywa obywatelska przestanie być wyborczym sloganem a stanie się obowiązkiem wspartym ustawą.

Prosimy Was nie czekajcie na formalne zorganizowanie się Stowarzyszenia. Zgłaszajcie swoje propozycje jego organizacji. Deklarujcie co możecie zrobić dla sprawy. Zaproście swoich znajomych i nieznajomych do współpracy bądź jako ´"lokomotywy", etc. Czekamy na Wasze projekty i propozycje.

Naszym miejscem debaty będzie strona internetowa Gogle STOP politykierstwu. Prosimy wysyłać maile na jej adres: http://poczta.nazwa.pl/views/compose.php?to=stop-politykierstwu@goglegroups.com

Zdzisław Gromada
tel. 048 607 638 743

Jerzy Wojnar