Powstało internetowe forum dyskusyjne Stowarzyszenia „Inicjatywa 33" pod adresem: www.inicjatywa33.org (dostępne także poprzez banner „i 33" w lewej części strony „Kontratekstów").
Forum jest dostępne do czytania dla wszystkich, lecz do pisania tylko po zalogowaniu i uaktywnieniu przez moderatora. Wymagane jest logowanie imienne, pełnym imieniem i nazwiskiem (przed zalogowaniem prosimy się zapoznać z regulaminem). Forum w zasadzie przeznaczone jest dla członków stowarzyszenia, ale przyjęliśmy formułę umożliwiającą też wypowiadanie się gościom. Członkowie stowarzyszenia będą uaktywnieni trwałe, a osoby z zewnątrz (goście) tylko na 30 dni. W tym czasie muszą podjąć decyzję, czy chcą przystąpić do stowarzyszenia, czy też rezygnują z dalszego udziału w dyskusji. Oczywiście po pewnym czasie będzie można zalogować się ponownie, nie jest to więc wykluczenie a raczej zachęta do wypełnienie deklaracji członkowskiej. Logowanie imienne wprowadziliśmy po to, by ustalić pewną kulturę wypowiedzi. Dotyczy ono także gości.

Niektórzy z kolegów uważają, że regulamin jest zbyt ostry, ale niemal identyczny regulamin znakomicie się już sprawdził na forum Stowarzyszenia Dziennikarzy i Mediów Internetowych

Forum daje wszystkim możliwość prowadzenia dyskusji na szeroką gamę tematów. Prosimy jednak pamiętać, że nie jest to forum „Kontratekstów" lecz „Inicjatywy 33".

Obecnie forum jest niemal puste, ale liczymy na to, ze użytkownicy szybko je zapełnią.

Zapraszamy

Zarząd „I 33"